Instagram

пятница, 3 августа 2018 г.

Они хотят потерять всех?

Эту дискуссию нельзя просто так оставить без внимания. В ней - история и безумие моей страны. Отравлена интеллигенция. Свои комментарии и тезисы я уже отобрал для будущей книги. Доводы оппонентов - тоже. Осталось только ждать - они, наверное, не знают, что повторяют недолгий путь начальника управления пропаганды, а за ним - и всей Германии, начиная с 1930 г. прошлого века, Геббельса: "Целью национальной революции должно быть тоталитарное государство, проникающее во все сферы общественной жизни."

Вот основные аргументы:
29 липня 2018 р., Зорій Файн:Тільки що видалив з друзів гарну розумну жінку за цей пост. Нагадаю, що з задоволенням би писав свої дописи мовою, на якій сторіччями в Україні розмовляли мої пращури - мовою їдиш. Але після Ґолокосту, який винищив мій народ, а за ним і мову, у мене не залишилось вибору.

Игорь Чепугов Дурість сказана на будь-якій мові залишається дурістю.

Зорий Файн Так-то так. Але важко при п'ятитисячній френдстрічці зберегти її від спаплюження людських цінностей. Тому я згоден з мільярдними втратами фейсбуку - дійсно, у нього немає майбутнього.

Valeriy Shylenko англійська у Франції і французька в Англії. Спробуйте

Зорий Файн Не розумію, до чого тут сперичаєтесь? І що, що англійська у Англії, а французька у Франції? Наприклад, я у Франції розмовляв англійською. І не вмер. І мене не побили. А, наприклад,у Швейцарії взагалі немає своєї мови. І що з того? Ми обговорюємо тільке одне: якщо людина (яку я видалив з друзів) не бажає читати мої пости іншою від української мовою, я не бажаю таку людину бачити у колі своїх друзів. І так буде з кожним.

Юрий Пасихов Трішки перефразую Зощенка: Коли людину посилають на @#$, один сатаніє від того, куди його послали, а другий - від того, що не тією мовою...На жаль, цього ніяк не можуть зрозуміти багато "мовних бійців"...

Valeriy Shylenko Зорію, не розумію проблеми. Ви можете писати тут рідною, а хто її не розуміє - для нас є функція "переглянути переклад". і всі будуть щасливі

Зорий Файн Питання в тому, що не має для кого писати рідною. Це як писати на есперанто - для краси можливо, але буде віддавати нарцисизмом. А от до того, що моя мова зникла, доклали руку і ті, хто підтримує таку ідеологію.

Valeriy Shylenko Прикро. Відроджуйте ідиш.
Ті, хто доклали руку до знищення вашої мови, зараз знищують нашу. Але ми нашу відстоїмо.
а у вас зараз просто говорить комплекс меншовартості.

Valeriy Shylenko якби я не знав тебе особисто, відправив би у бан без розмов. Но я тобі даю шанс вибачитись за ці останні слова, які ти не мав ніякого морального права мені казати. На роздуми 5 хвилин

Valeriy Shylenko а що вас тут образило?
за що мені вибачатись?

Зорий Файн — Valeriy Shylenko за вказівку, що мені відроджувати і за оцінку моїх комплексів.

Valeriy Shylenko так, на це я не мав права. Прошу вибачення. Мені взагалі прикра ця ситуація.

Зорий Файн — Valeriy Shylenko добре, прийнято.

Зорий Файн Повторне роз'яснення: ми тут обговорюємо тільке одне: якщо людина (яку я видалив з друзів) не бажає читати мої пости іншою від української мовою, я не бажаю таку людину бачити у колі своїх друзів. І так буде з кожним.

Anna Vyshniakova Браво !

Яскрава Ярковська А я вперто буду спілкуватися українською, буду співати тільки українських пісень, читатиму українською, вперто оточуватиму себе україномовними особистостями і розвиватиму свою українську.
Я люблю цю мову і мій рід буде продовжуватися в українських традиціях. Кидайте в бан, шановний пане Зоріє! Я поважаю Вас як митця, великого майстра світлини, художника, неперевершеного піаніста. Мрію пізнати Вас як композитора. Але ваша критичність до української і українців мене вбиває.

Влад Винница Такое ощущение, что комментатор смог напечатать свой коммент, но прочесть и понять смысл поста автора оказалось невозможным. Так часто бывает, когда у человека мир делится на два цвета или же на одну нацию и всех остальных... Оказывается, людям в этой стране не нужны ни зарплаты ни пенсии - им нужна только красная тряпка, выдуманный враг. И тогда обретается иной смысл жизни. Что сказать, электорат такой - поэтому и жизнь такая...

Зорий Файн — Влад Винница. Якщо мова іде про погляди, а не про моду - біда і кінець.

Зорий Файн — Яскрава Ярковська. Мій пост не про тих, хто любить і шанує українську культуру, мову і традиції. Як бачите, він написан саме українською мовою, яку я люблю так само, як ви. Тому у вас не має приводу засвідчувати тут свою віру та йти на амбразуру. Цей пост - про людську впертість та нетерпимість до оточуючого світу. Про небажання відчувати і жити у цьому світі. Ваш чоловік, поет, і він чудово знає, что людина є настільки людиною, скільки мов вона знає. Наприклад, я можу спілкуватися 5 мовами. І я собі навіть у думках не дозволю "написати", но не бажаю читати пости іншою мовою від своєї рідної! Погодьтесь, хіба це не ознака обмеженої людини? Може ваш толерантний характер і пройшов би повз, і ви би сприйняли з посмішкою таку дурість. Я - ні. Бо добре знаю, до чого такі речі призводять.

Яскрава Ярковська Дякую за стриманість до моєї персони. Я також знаю про важливість іноземних мов і навіть намагаюся вдосконалюватися у вивченні їх. І моя дитина буде знати їх мінімум 3. Але Ви самі знаєте, чому загострилися стосунки саме з російською. І, до речі, я також вважаю, що якби ми не толерували російської мови (багато років підряд ), яку нам так вперто НАВ'ЯЗУВАЛИ (створювали собі аудиторію і на Сході змогли створити), то можливо б наші чоловіки зараз і не гинули і нам би так не боліло!

Зорий Файн — Яскрава Ярковська. Вкотре наголошую: МОВА НЕ ВИННА! Доки ви це не усвідомите - вами будуть маніпулювати. Інакше - ви викреслюєте з України, наприклад, мене! Так! Особисто мене. Ви вважаєте, що мені тут не місце? Поясню, про що мова. Я народився у російськомовній родині. Мої діди ще розмовляли мовою їдиш, але післе війни вона зійшла на нуль. Бо загинула більша частина мого народу, який вважає Україну батьківщиною спокон віку. Вчені довели, що рідна мова (у німецькій навіть інше слово - муттершпрахе - материнська мова) у людини є та, на якій з нею розмовляли батьки до 5 місяців незалежно від країни проживання!! Тобто у мене не було вибору. Чому ви не хочете поважати мене за те, на що я не міг вплинути?! Я ж з вами спілкуюсь українською? З повагою до вас, бо вона у вас рідна. Сподіваюсь, ви зміните свою думку. А інакше, мені насправді буде прикро. Бо якщо українська інтелигенція перешла межу - про іншу частину країни взагалі геть потрібно сумувати.

Зорий Файн — Яскрава Ярковська., ще додам, Наталю, що після того, як наша з вами розмова набрала саме таких обертів, ви не можете залишити її без відповіді. Інакше я мушу розцінювати як те, що мої слова були викинуті у повітря. І це красномовно підкреслить вашу позицію. А ви знаєте, що моя толерантність закінчується там, де вона закінчується у співрозмовника. На відповідь - кілька годин.

Яскрава Ярковська Вибачте, я не мала на меті образити Вашу гідність. І моя повага до Вас не зміниться навіть після того як ви забаните мене. Але й позиція моя незмінна. Маніпулювати собою я не дозволяю ні Вам, ні комусь іншому!
Але я не розумію за що саме Ви боротеся, коли баните людей, які не зійшлися у поглядах з Вам

Зорий Файн — Яскрава Ярковська, я не розумію меседжа вашої відповіді: згідно з ним я вами маніпулюю? Не буду давати оцінку, оскільки розумію, що цю розмову читають і ті, перед ким ви маєте поводитися гідно у своїх принципах. Нагадаю лише, що головні постулати життєздатності людини у цьому топіку не обговорються. А тому, засвідчувати свою позицію немає сенсу. Вам і так вірять. Сподіваюсь, у майбутньому, недалекому майбутьному, ви замислитесь, що мої слова біля кожного українця не мають залишитись осторонь. Але буде піздно. Зачекайте - зрозумієте. Я не збираюсь вас відправляти у бан, хоча ви вже двічі на цьому наполягаєте. Я не відправляю у бан людину за її погляди. Але справжні погляди від маски, навіть з залізобетонним підгрунтям, суттєво відрізняються. У мене є знайомий журналіст - його мати гарна українська поетеса. Він на сторінках своєї преси та в коментарях стравлює людей на мовному полі. Безапеляційно і грубо. Ви думаєте, він захищає свою мати? Її мову? Ні - він спаплюжує всі її надбання. Наостаннє, відповім, чому я баню людей. Не тільки вам подобається моя творчість - багато людей захоплюються нею у різних проявах того, що я роблю. Вам і без мене відомо, на прикладі власного чоловіка тощо, що витвір мистецтва інколи народжується в величезних скорботах. Так от, для того, щоб я міг без перешкод творити, є одна умова - я зобов'язаний звільнити своє оточення, свій погляд у соцмережах, свій власний простір від мудаков. Бо вони засмічують ті тонкі канали, якими справжня музика, поезія, світлина спускаються у цей світ.

Яскрава Ярковська Ті перед ким я маю поводитися гідно? Ви, майже не знаючи мене, говорите мені про те, що я ношу маску і погляди мої насправді і не погляди. Вітаю, Ви перейшли до прямих образ.  Дякую, за позитивні враження, які Ви мені принесли (а вони були).
Але більше не бажаю продовжувати ні спілкування з вами, ні знайомства. Щиро бажаю успіхів у творчості!

Зорий Файн Кожна людина мріє бути "невинно ображеною". Так, нажаль, багато з нас свідомо, або підсвідомо, носить маски: особисті чи колективні. Спонукати мене розфрендитися з вами ви не змогли, хоча образи з вашого боку лунали від першого до останнього допису (спишу їх на ваш молодий вік). Дякую вам за ту негативну ноту, на якій наші стосунки завершилися - ажде вона є чесною і неприхованою, що набагато краще за лицемірство. Дякую також, що самостійно звільнили місце для справжніх друзів, з якими я змогу вільно спілкуватися одною спільною мовою - неважливо, чи українська вона буде, чи інша. Ви довели всім, що не у мові справа - бо я з вами розмовляв вашою рідною, но ви мене не чули і не розуміли. Всього вам найкращого, Наталочко!

Комментариев нет:

Отправка комментария