Instagram

пятница, 6 октября 2017 г.

Два фунта стерлінгів

Сьогодні (06.10.17) я несподівано отримав пакунок. Ще дивувався на пошті - точно мені? У пакунку були ці два фунта. І я згадав, як ще у травні мене запитав у фейсбуці незнайомий чоловік з Лондону, чи є у моїй колекції новий фунт і пообіцяв його прислати. Скільки б я не пропонував віддячити - він відмовлявся, мовляв: дрібниці, презент.

Ви собі уявляєте, наскільки це приємне відчуття, що хтось може дозволити собі зробити проста неба незнайомій людині щирий подарунок? Відверто, я вдома давно не стикаюся, щоб людина тримала своє слово, була щира у своїй пропозиції через тривалий час доставити хоч невеличку радість, тим більше незнайомцеві! Дуже вражений, дуже!

І ще символічно, що з 15 жовтня, через тиждень, круглий фунт стерлінгів виходить з обігу. На тому, що я отримав, зображений англійський щит. Я збираю окрему колекцію з англійською короною - митрополію та колонії. Так от цей щит є в мене в складових на різних дрібних монетах - це, до речі, цікава знахідка монетного двора. Але фунтової монети з цілим щитом в мене не було. Встигли!


Комментариев нет:

Отправка комментария