Instagram

27.09.2022

The Windmills of Your Mind 🎹 Michel Legrand


#TheWindmillsOfYourMind (1968), composer: #MichelLegrand, and English lyrics: Alan and Marilyn #Bergman, the French lyrics (under the title "Les Moulins de mon cœur"): #EddyMarnay. The song was introduced in the film #TheThomasCrownAffair. 🎹 #Rhodes Mk I Stage #TubeAmplifier & Choir & Glass E.Piano improvisation by #ZoriyFine, 27.09.2022, #Warsaw. Let me remind you, it is better to listen in headphones or on a good audio system due to the high quality recording (192 kHz, 24 bits). #KorgSV2 (#PresonusStudio).🎹 From the author's diary, original in #Ukrainian:
"Ну ось, тепер мої справжні п'ятдесят... Другого тішрея о шістнадцятій нуль-нуль, доки ще не скінчилося світле свято Рош ґа-Шана я і народився. У записці з роддому (у першому коментарі) своїй найкращій подрузі мама писала, що очманіла, було дуже страшно, багато болю, а хлопчика, маленького і смуглявого, бачила тільки мигцем. Їй було двадцять п'ять.
Так і промайнули мої півстоліття, мало що я від них очікував, з іграшками-примарами, якими тішилося людство, не загравав, радів із подивом кожному прожитому дню.
Зараз, коли божевільний світ хизується, що не боїться бути знищенним, я не відчуваю страх за себе - тільки тупе безсилля за дітей. Напевно, з таким відчуттям мої старші покоління гинули в вогнях ґолокостів.
У цей день я маю благословити світ. І роблю це через силу, без будь-якої надії на дієвість моїх слів: бажаю всім нам якомога швидше перемогти внутрішнє бл**ство, кожному особисто - це єдиний шлях до того, щоб хоч трошки ще пожити на цій планеті!
2 Тішрей 5783, #Warszawa."
🎹 #MeditativeCalmMusic. #JazzImprovisation. Any melody can become a #LullabySong. Медитативна #МузикаСпокою. Будь-яка мелодія може стати #Колискова. PLAYLIST. 🎹 #VideoTutorial on #StepByStep how to easily #LearnToPlayPiano. #PianoTutorial - #HowToPlay. #ЯкЦеЗіграти? Крок по кроку: #НавчальнеВідео про те, як легко #НавчитисяГрати на #фортепіано. #КакЭтоСыграть? #ШагЗаШагом: обучающее видео, как легко #НаучитьсяИграть на #фортепиано. PLAYLIST. 🎹 Playlist with Ukrainian songs and poems performed by me: Плей-лист з українськими піснями і віршами у моєму виконанні.

Комментариев нет:

Отправить комментарий